فروش - اپارتمان 50 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز آتیکی
80 000 €
1600 €/m²
Property 66148 photo 1
Property 66148 photo 2
Property 66148 photo 3
Property 66148 photo 4
Property 66148 photo 5
Property 66148 photo 6
Property 66148 photo 7
Property 66148 photo 8
Property 66148 photo 9
Property 66148 photo 10
Property 66148 photo 11
Property 66148 photo 12
Property 66148 photo 13

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 1964
  • سال نوسازی: 2010
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • وضعیت: Old building
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8640 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 50 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح منطقه این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
65 000 € 2321 €/m²
  • کد شی 34878
  • مربع متر 28 m²
  • Rooms 1
فروش
85 000 € 1700 €/m²
  • کد شی 34880
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
108 000 € 3600 €/m²
  • کد شی 59744
  • مربع متر 30 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
76 000 € 1288 €/m²
  • کد شی 62549
  • مربع متر 59 m²
  • Rooms 2
فروش
110 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 63856
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3
فروش
105 000 € 6562 €/m²
  • کد شی 64130
  • مربع متر 16 m²
  • Rooms 1
فروش
97 000 € 3233 €/m²
  • کد شی 65016
  • مربع متر 30 m²
  • Rooms 2
فروش
110 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 65251
  • مربع متر 28 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه