135 000 €
2250 €/m²
Property 66149 photo 1
Property 66149 photo 2
Property 66149 photo 3
Property 66149 photo 4
Property 66149 photo 5
Property 66149 photo 6
Property 66149 photo 7
Property 66149 photo 8
Property 66149 photo 9
Property 66149 photo 10
Property 66149 photo 11
Property 66149 photo 12
Property 66149 photo 13

Details

  • سال ساخت: 1973
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 8 km

خدمات

  • آسانسور
  • Access
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 60 متر مربع در تسالونیکی. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه