فروش - زمین 3080 m² در حومه تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه ترمی
1 250 000 €
405 €/m²
Property 66154 photo 1
Property 66154 photo 2
Property 66154 photo 3
Property 66154 photo 4
Property 66154 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 0,8

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 3080 متر مربع در حومه تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: ساختمان, لوله کشی آب, برق کشی.

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
1 200 000 € 75 €/m²
  • کد شی 31700
  • مربع متر 16000 m²
  • فاصله تا دریا 3400 m
فروش
1 500 000 € 214 €/m²
  • کد شی 38153
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
1 300 000 € 108 €/m²
  • کد شی 47476
  • مربع متر 12000 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
1 050 000 € 477 €/m²
  • کد شی 52922
  • مربع متر 2200 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
1 500 000 € 312 €/m²
  • کد شی 56232
  • مربع متر 4800 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 500 000 € 272 €/m²
  • کد شی 56398
  • مربع متر 5500 m²
  • فاصله تا دریا 70 m
فروش
1 300 000 € 702 €/m²
  • کد شی 58311
  • مربع متر 1850 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
1 100 000 € 244 €/m²
  • کد شی 62129
  • مربع متر 4500 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
1 200 000 € 171 €/m²
  • کد شی 63661
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 300 000 € 260 €/m²
  • کد شی 66085
  • مربع متر 5000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه