فروش - اپارتمان 130 m² در حومه تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه ترمایکوس
380 000 €
2923 €/m²
Property 66156 photo 1
Property 66156 photo 2
Property 66156 photo 3
Property 66156 photo 4
Property 66156 photo 5
Property 66156 photo 6
Property 66156 photo 7
Property 66156 photo 8
Property 66156 photo 9
Property 66156 photo 10
Property 66156 photo 11
Property 66156 photo 12
Property 66156 photo 13
Property 66156 photo 14
Property 66156 photo 15
Property 66156 photo 16

Details

  • سال ساخت: 1996
  • سال نوسازی: 2026
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 900 m
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room
  • دو جداره
  • Playroom
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 130 متر مربع در حومه تسالونیکی. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه