60 000 €
2500 €/m²
Property 66160 photo 1
Property 66160 photo 2
Property 66160 photo 3
Property 66160 photo 4
Property 66160 photo 5
Property 66160 photo 6

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 1971
  • سال نوسازی: 2026
  • تعداد اتاق ها: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 17 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 24 متر مربع در تسالونیکی. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان.

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه