فروخته
بنا به درخواست
Property 7702 photo 1
Property 7702 photo 2
Property 7702 photo 3
Property 7702 photo 4
Property 7702 photo 5
Property 7702 photo 6

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 70 m
  • فاصله از فرودگاه: 17 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 289 متر مربع در آتیکا. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 24991
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 6
فروش
1 100 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 25238
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 4
فروش
480 000 € 4800 €/m²
  • کد شی 26096
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 1562 €/m²
  • کد شی 26121
  • مربع متر 320 m²
  • Rooms 7
فروش
310 000 € 270 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 26139
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
1 600 000 € 8888 €/m²
  • کد شی 26234
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 6
فروش
300 000 € 1304 €/m²
  • کد شی 26714
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 6
فروش
460 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 26999
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 6
فروش
660 000 € 6947 €/m²
  • کد شی 27967
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
1 000 000 € 3448 €/m²
  • کد شی 28611
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 8

اشتراک خبرنامه