فروخته
220 000 €
2651 €/m²
Property 772 photo 1
Property 772 photo 2
Property 772 photo 3
Property 772 photo 4
Property 772 photo 5
Property 772 photo 6
Property 772 photo 7
Property 772 photo 8
Property 772 photo 9
Property 772 photo 10

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 2011
  • ساحل: песчаный
  • تعداد اتاق ها: 3: 2 спальные комнаты, кухня, салон, ванная
  • امکانات دیگر: Индивидуальное отопление, солнечные панели для подогрева воды
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 20 m
  • فاصله از فرودگاه: 70 km

خدمات

  • رو به دریا
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 83 متر مربع در کرت. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, آسانسور, سیستم گرمایشی.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
282 312 € 4481 €/m²
  • کد شی 61854
  • مربع متر 63 m²
  • Rooms 3
فروش
181 700 € 4658 €/m²
  • کد شی 61857
  • مربع متر 39 m²
  • Rooms 2
فروش
255 000 € 2550 €/m²
  • کد شی 62028
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
225 000 € 4017 €/m²
  • کد شی 62165
  • مربع متر 56 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 62170
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 2
فروش
240 000 € 3076 €/m²
  • کد شی 63234
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 3181 €/m²
  • کد شی 63322
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه