فروخته

فروش - اپارتمان 115 m² در کرت

یونان کرت استان هراکلیون
270 000 €
2348 €/m²
Property 774 photo 1
Property 774 photo 2
Property 774 photo 3
Property 774 photo 4
Property 774 photo 5
Property 774 photo 6
Property 774 photo 7
Property 774 photo 8
Property 774 photo 9
Property 774 photo 10
  • کد شی 774
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 115 m²
  • منطقه کرت
  • Location استان هراکلیون (کرت)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • ساحل: песчаный
  • تعداد اتاق ها: 4: 3 спальни, кухня, салон, столовая, 2 ванные комнаты
  • فاصله از فرودگاه: 70 km

خدمات

  • رو به دریا
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 115 متر مربع در کرت. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, آسانسور.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
356 000 € 5650 €/m²
  • کد شی 56909
  • مربع متر 63 m²
  • Rooms 2
Recommended فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 61840
  • مربع متر 1732 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
388 605 € 4626 €/m²
  • کد شی 61960
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 2538 €/m²
  • کد شی 61995
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
370 000 € 3008 €/m²
  • کد شی 62338
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 4
Recommended فروش
380 000 € 2111 €/m²
  • کد شی 63043
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 3600 m

اشتراک خبرنامه