فروخته
330 000 €
1100 €/m²
Property 783 photo 1
Property 783 photo 2
Property 783 photo 3

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 4: 0 этаж - кухня, большой салон, спальня, балконы. 1 этаж - 3 спальни, ванная, душевая - туалет, большие веранды
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 110 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 300 متر مربع در لوترکی. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی.

لوترکی

Location

حقایق مشابه

فروش
375 000 € 2343 €/m²
  • کد شی 11406
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 1523 €/m²
  • کد شی 12199
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 7
فروش
340 000 € 1942 €/m²
  • کد شی 12219
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 6
فروش
450 000 € 1666 €/m²
  • کد شی 17772
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 7
فروش
400 000 € 2439 €/m²
  • کد شی 19273
  • مربع متر 164 m²
  • Rooms 6
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 58272
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه