فروش - اپارتمان 52 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال Cholargos
170 000 €
3269 €/m²
Property 7942 photo 1
Property 7942 photo 2
Property 7942 photo 3
Property 7942 photo 4
Property 7942 photo 5
Property 7942 photo 6
Property 7942 photo 7

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 12000 m
  • فاصله از فرودگاه: 13 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 52 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح دو نما {همچنین مبلمان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
150 000 € 1851 €/m²
  • کد شی 48458
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 4
فروش
250 000 € 2212 €/m²
  • کد شی 48775
  • مربع متر 113 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 2212 €/m²
  • کد شی 49652
  • مربع متر 113 m²
  • Rooms 4
فروش
185 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 50423
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
220 000 € 2268 €/m²
  • کد شی 50492
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
165 000 € 916 €/m²
  • کد شی 50635
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
215 000 € 2828 €/m²
  • کد شی 50642
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 2
فروش
180 000 € 1894 €/m²
  • کد شی 51269
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 4
فروش
248 000 € 2987 €/m²
  • کد شی 51568
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه