فروش - ویلا 440 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
2 500 000 €
5682 €/m²
Property 9069 photo 1
Property 9069 photo 2
Property 9069 photo 3
Property 9069 photo 4
Property 9069 photo 5
Property 9069 photo 6
Property 9069 photo 7
Property 9069 photo 8
Property 9069 photo 9
Property 9069 photo 10
Property 9069 photo 11
  • کد شی 9069
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 440 m²
  • مساحت زمین 3000 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 7

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 7
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 440 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن.

یک ویلای منحصر به فرد - لوکس!
واقع در معتبرترین قسمت پافوس ، SEACAVES ، در یک محیط طبیعی زیبا و پر از رنگ و آرامش! مشرف به منظره ای دیدنی از دریای مدیترانه، این ویلای تخیلی بهترین سبک زندگی خصوصی و آرام را منعکس می کند!
-طراحی مدرن!
-منظره پانوراما دریا!
-300 متر پیاده روی تا ساحل!
-مساحت زمین 3000 متر مربع!
-محیط سرسبز!
-مشرف به منظره ای دیدنی از دریا!
-صلح و آرامش!
این خانه برای خریداران فهیم است!

زمین - 3000 متر مربع
GR.FL - 145m²
FL اول - 105 متر مربع
زیرزمین - 105m²
ایوان سرپوشیده – پارکینگ – 85 متر مربع
مساحت کل تحت پوشش - 440 متر مربع
4/5 اتاق خواب ها
4 حمام

• فقط 5٪ مالیات بر ارزش افزوده اضافه می شود!
• بدون هزینه انتقال!
• آسانسور اختیاری!

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
2 950 000 € 7040 €/m²
  • کد شی 9625
  • مربع متر 419 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
3 450 000 € 4323 €/m²
  • کد شی 19434
  • مربع متر 798 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 990 000 € 3480 €/m²
  • کد شی 19436
  • مربع متر 859 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 450 000 € 4186 €/m²
  • کد شی 19439
  • مربع متر 824 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 900 000 € 9666 €/m²
  • کد شی 22150
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 29336
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
2 600 000 € 7647 €/m²
  • کد شی 39325
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 6
فروش
2 600 000 € 6046 €/m²
  • کد شی 43129
  • مربع متر 430 m²
  • Rooms 5
فروش
2 650 000 € 10600 €/m²
  • کد شی 44806
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
2 800 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 45713
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه