فروخته

فروش - اپارتمان 77 m² در کرت

یونان کرت استان هراکلیون
بنا به درخواست
Property 935 photo 1
Property 935 photo 2
Property 935 photo 3
Property 935 photo 4
Property 935 photo 5
Property 935 photo 6
Property 935 photo 7
Property 935 photo 8
Property 935 photo 9
Property 935 photo 10
Property 935 photo 11
Property 935 photo 12
Property 935 photo 13
Property 935 photo 14
Property 935 photo 15
Property 935 photo 16
Property 935 photo 17
Property 935 photo 18
Property 935 photo 19
Property 935 photo 20
Property 935 photo 21
Property 935 photo 22
Property 935 photo 23
Property 935 photo 24
Property 935 photo 25
Property 935 photo 26
Property 935 photo 27
Property 935 photo 28
Property 935 photo 29
Property 935 photo 30
Property 935 photo 31
Property 935 photo 32
Property 935 photo 33
Property 935 photo 34
Property 935 photo 35
Property 935 photo 36
Property 935 photo 37
Property 935 photo 38
Property 935 photo 39
Property 935 photo 40
Property 935 photo 41
Property 935 photo 42
Property 935 photo 43
Property 935 photo 44
Property 935 photo 45
Property 935 photo 46
Property 935 photo 47
Property 935 photo 48
Property 935 photo 49
Property 935 photo 50
Property 935 photo 51
Property 935 photo 52
Property 935 photo 53
Property 935 photo 54
Property 935 photo 55
Property 935 photo 56
Property 935 photo 57
Property 935 photo 58
Property 935 photo 59
Property 935 photo 60
Property 935 photo 61
Property 935 photo 62
Property 935 photo 63
Property 935 photo 64
Property 935 photo 65
Property 935 photo 66
Property 935 photo 67
Property 935 photo 68
Property 935 photo 69
Property 935 photo 70
Property 935 photo 71
Property 935 photo 72
Property 935 photo 73
Property 935 photo 74
Property 935 photo 75
Property 935 photo 76
Property 935 photo 77
Property 935 photo 78
Property 935 photo 79
Property 935 photo 80
Property 935 photo 81
Property 935 photo 82
Property 935 photo 83
Property 935 photo 84
Property 935 photo 85
Property 935 photo 86
Property 935 photo 87
Property 935 photo 88
Property 935 photo 89
Property 935 photo 90
Property 935 photo 91
  • کد شی 935
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 77 m²
  • منطقه کرت
  • Location استان هراکلیون (کرت)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2012
  • ساحل: песчаный
  • تعداد اتاق ها: 3: 2 спальни, гостиная с кухней, 2 санузла
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • امکانات دیگر: спутниковое ТВ, дизайнерское освещение внутри и снаружи, телефон, интернет
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • استخر
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 77 متر مربع در کرت. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
270 000 € 1636 €/m²
  • کد شی 64486
  • مربع متر 165 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
54 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 64571
  • مربع متر 30 m²
  • Rooms 1
فروش
195 000 € 2407 €/m²
  • کد شی 64874
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 3
فروش
420 000 € 3818 €/m²
  • کد شی 64933
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
470 000 € 3481 €/m²
  • کد شی 64934
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 3
فروش
395 000 € 3062 €/m²
  • کد شی 65952
  • مربع متر 129 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه