فروخته

فروش - ویلا 420 m² در پلپونز

یونان پلوپونیسوس آرگولیس
بنا به درخواست
Property 938 photo 1
Property 938 photo 2
Property 938 photo 3
Property 938 photo 4
Property 938 photo 5
Property 938 photo 6
Property 938 photo 7
Property 938 photo 8
Property 938 photo 9
Property 938 photo 10
Property 938 photo 11
Property 938 photo 12
Property 938 photo 13
Property 938 photo 14
Property 938 photo 15
Property 938 photo 16
Property 938 photo 17
Property 938 photo 18
Property 938 photo 19
  • کد شی 938
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 420 m²
  • مساحت زمین 600 m²
  • منطقه پلپونز
  • Location آرگولیس (پلوپونیسوس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 4: подвал: кухня, ванная, спальня, холл, игровая комната,тренажерный зал. 1 этаж :2 салона, кухня, столовая. 2 этаж:3 спальни, ванная
  • امکانات دیگر: большой сад и газон с автополивом, барбекю с беседкой и столом, бассейн skimmer, русское тв, тенты, сигнализация, двойные стекла, солнечная батарея для горячей воды, тренажерный зал
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 120 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 420 متر مربع در پلپونز. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

فروش
2 800 000 € 6222 €/m²
  • کد شی 6497
  • مربع متر 450 m²
  • Rooms 5
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 22155
  • مربع متر 1120 m²
فروش
1 800 000 € 15000 €/m²
  • کد شی 23714
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 2
فروش
640 000 € 1600 €/m²
  • کد شی 33307
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 10
فروش
2 500 000 € 4132 €/m²
  • کد شی 57640
  • مربع متر 605 m²
  • Rooms 7
فروش
1 800 000 € 3821 €/m²
  • کد شی 62367
  • مربع متر 471 m²
  • Rooms 7
فروش
660 000 € 3707 €/m²
  • کد شی 63649
  • مربع متر 178 m²
  • Rooms 4
فروش
470 000 € 2350 €/m²
  • کد شی 66002
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه