435 000 €
3107 €/m²
Property 9538 photo 1
Property 9538 photo 2
Property 9538 photo 3
Property 9538 photo 4
Property 9538 photo 5
Property 9538 photo 6
Property 9538 photo 7
Property 9538 photo 8
Property 9538 photo 9
Property 9538 photo 10
Property 9538 photo 11
Property 9538 photo 12
Property 9538 photo 13
Property 9538 photo 14
Property 9538 photo 15
Property 9538 photo 16

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2003
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 0,8 km
  • فاصله از فرودگاه: 2 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 140 متر مربع در کورفو. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه نیمه زیر زمین شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, حمام. دوبلکس دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
435 000 € 3107 €/m²
  • کد شی 9538
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
410 000 € 5694 €/m²
  • کد شی 38211
  • مربع متر 72 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
450 000 € 2432 €/m²
  • کد شی 40037
  • مربع متر 185 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 2285 €/m²
  • کد شی 52673
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 8
فروش
400 000 € 2739 €/m²
  • کد شی 64718
  • مربع متر 146 m²
  • Rooms 4
فروش
370 000 € 3700 €/m²
  • کد شی 65395
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
435 000 € 3625 €/m²
  • کد شی 66006
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه