فروخته

فروش - اپارتمان 88 m² در پلپونز

یونان پلوپونیسوس آرگولیس
170 000 €
1932 €/m²
Property 973 photo 1
Property 973 photo 2
Property 973 photo 3
Property 973 photo 4
Property 973 photo 5
Property 973 photo 6
Property 973 photo 7
Property 973 photo 8
Property 973 photo 9
Property 973 photo 10
  • کد شی 973
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 88 m²
  • منطقه پلپونز
  • Location آرگولیس (پلوپونیسوس)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • ساحل: песчаный
  • تعداد اتاق ها: 2: 2 спальни, салон с кухней, ванная, складское помещение
  • فاصله از دریا: 100 m

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 88 متر مربع در پلپونز. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

فروش
170 000 € 3090 €/m²
  • کد شی 62952
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
137 000 € 1473 €/m²
  • کد شی 63263
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 2
فروش
145 000 € 2132 €/m²
  • کد شی 63967
  • مربع متر 68 m²
  • Rooms 3
فروش
160 000 € 2388 €/m²
  • کد شی 64211
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
160 000 € 2622 €/m²
  • کد شی 64666
  • مربع متر 61 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 64757
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
170 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 65015
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
189 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 65130
  • مربع متر 63 m²
  • Rooms 3
فروش
140 000 € 2153 €/m²
  • کد شی 66001
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه