330 000 €
1650 €/m²
Property 61159 photo 1
Property 61159 photo 2
Property 61159 photo 3
Property 61159 photo 4
Property 61159 photo 5
Property 61159 photo 6
Property 61159 photo 7
Property 61159 photo 8
Property 61159 photo 9
Property 61159 photo 10
Property 61159 photo 11
Property 61159 photo 12
Property 61159 photo 13
Property 61159 photo 14
Property 61159 photo 15
Property 61159 photo 16
Property 61159 photo 17
Property 61159 photo 18
Property 61159 photo 19
Property 61159 photo 20
Property 61159 photo 21
Property 61159 photo 22
Property 61159 photo 23
Property 61159 photo 24
Property 61159 photo 25
Property 61159 photo 26
Property 61159 photo 27
Property 61159 photo 28
Property 61159 photo 29
Property 61159 photo 30
Property 61159 photo 31
Property 61159 photo 32
Property 61159 photo 33
Property 61159 photo 34
Property 61159 photo 35
Property 61159 photo 36
Property 61159 photo 37
Property 61159 photo 38
Property 61159 photo 39
Property 61159 photo 40
Property 61159 photo 41
Property 61159 photo 42
Property 61159 photo 43
Property 61159 photo 44
Property 61159 photo 45
Property 61159 photo 46

Details

  • سال ساخت: 1991
  • سال نوسازی: 2022
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 18 km
  • فاصله از فرودگاه: 16 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 200 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
480 000 € 1846 €/m²
  • کد شی 40792
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 1227 €/m²
  • کد شی 43996
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
440 000 € 2233 €/m²
  • کد شی 45862
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 12
فروش
300 000 € 2272 €/m²
  • کد شی 47131
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
375 000 € 2083 €/m²
  • کد شی 47382
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
300 000 € 1578 €/m²
  • کد شی 49465
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
480 000 € 1391 €/m²
  • کد شی 49548
  • مربع متر 345 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
300 000 € 5172 €/m²
  • کد شی 49627
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 2
فروش
280 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 50485
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 1425 €/m²
  • کد شی 54424
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه