320 000 €
3200 €/m²
Property 10967 photo 1

Details

  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 17 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 100 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
385 000 € 5746 €/m²
  • کد شی 51489
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 2
فروش
400 000 € 5882 €/m²
  • کد شی 52191
  • مربع متر 68 m²
  • Rooms 2
فروش
450 000 € 2922 €/m²
  • کد شی 52302
  • مربع متر 154 m²
  • Rooms 6
فروش
335 000 € 4785 €/m²
  • کد شی 52421
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
407 000 € 2928 €/m²
  • کد شی 54377
  • مربع متر 139 m²
  • Rooms 3
فروش
345 000 € 2948 €/m²
  • کد شی 54378
  • مربع متر 117 m²
  • Rooms 4
فروش
360 000 € 4800 €/m²
  • کد شی 54558
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 3398 €/m²
  • کد شی 55904
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 4
فروش
345 000 € 3382 €/m²
  • کد شی 55905
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 4
فروش
340 000 € 3505 €/m²
  • کد شی 55906
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه