فروخته
250 000 €
4808 €/m²
Property 11163 photo 1
Property 11163 photo 2
Property 11163 photo 3
Property 11163 photo 4
Property 11163 photo 5
Property 11163 photo 6
Property 11163 photo 7
Property 11163 photo 8
Property 11163 photo 9

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 52 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
295 000 € 3390 €/m²
  • کد شی 63307
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 4
فروش
242 000 € 2261 €/m²
  • کد شی 63313
  • مربع متر 107 m²
  • Rooms 3
فروش
225 000 € 2142 €/m²
  • کد شی 63425
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
290 000 € 4833 €/m²
  • کد شی 63487
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 63507
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 63508
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
310 000 € 3069 €/m²
  • کد شی 63567
  • مربع متر 101 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
295 000 € 4214 €/m²
  • کد شی 63667
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 2818 €/m²
  • کد شی 63668
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
305 000 € 4841 €/m²
  • کد شی 63704
  • مربع متر 63 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه