فروخته

فروش - اپارتمان 92 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
93 000 €
1011 €/m²
Property 1184 photo 1
Property 1184 photo 2
Property 1184 photo 3
Property 1184 photo 4
Property 1184 photo 5
Property 1184 photo 6
Property 1184 photo 7
Property 1184 photo 8
  • کد شی 1184
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 92 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 1970
  • ساحل: мелкая галька
  • تعداد اتاق ها: 2
  • امکانات دیگر: тенты, автономное отопление, газ, кондиционер, камин, 10 м2 складское помещение
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • شومینه

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 92 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
130 000 € 1529 €/m²
  • کد شی 28736
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
130 000 € 3023 €/m²
  • کد شی 41183
  • مربع متر 43 m²
  • Rooms 2
فروش
135 000 € 1115 €/m²
  • کد شی 57535
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 3
فروش
108 000 € 3600 €/m²
  • کد شی 59744
  • مربع متر 30 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
129 000 € 1869 €/m²
  • کد شی 63309
  • مربع متر 69 m²
  • Rooms 3
فروش
123 000 € 1863 €/m²
  • کد شی 63320
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 2
فروش
110 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 63856
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3
فروش
105 000 € 6562 €/m²
  • کد شی 64130
  • مربع متر 16 m²
  • Rooms 1

اشتراک خبرنامه