120 000 € 100 000 €
3333 €/m²
Property 64259 photo 1
Property 64259 photo 2
Property 64259 photo 3
Property 64259 photo 4
Property 64259 photo 5
Property 64259 photo 6
Property 64259 photo 7
Property 64259 photo 8
Property 64259 photo 9
Property 64259 photo 10
Property 64259 photo 11
Property 64259 photo 12
Property 64259 photo 13
Property 64259 photo 14
Property 64259 photo 15

Details

  • سال ساخت: 1978
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 1
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور
  • Satellite TV
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 30 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
150 000 € 1282 €/m²
  • کد شی 61935
  • مربع متر 117 m²
  • Rooms 6
فروش
165 000 € 2229 €/m²
  • کد شی 63265
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
155 000 € 1987 €/m²
  • کد شی 63391
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
150 000 € 3658 €/m²
  • کد شی 63762
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
155 000 € 2818 €/m²
  • کد شی 64864
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
163 000 € 3622 €/m²
  • کد شی 64885
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
170 000 € 3400 €/m²
  • کد شی 65091
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
174 000 € 2676 €/m²
  • کد شی 65111
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
فروش
160 000 € 2461 €/m²
  • کد شی 65166
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
فروش
165 000 € 3437 €/m²
  • کد شی 65227
  • مربع متر 48 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه