675 000 €
143 €/m²
Property 11960 photo 1
Property 11960 photo 2
Property 11960 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,4
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 28 km

توضیحات

برای فروش زمین 4700 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 1880 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
640 000 € 248 €/m²
  • کد شی 40004
  • مربع متر 2577 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
800 000 € 59 €/m²
  • کد شی 63744
  • مربع متر 13439 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
765 000 € 170 €/m²
  • کد شی 37496
  • مربع متر 4500 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 39826
  • مربع متر 2920 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
590 000 € 93 €/m²
  • کد شی 65038
  • مربع متر 6300 m²
  • فاصله تا دریا 1100 m
فروش
566 000 € 25 €/m²
  • کد شی 32415
  • مربع متر 22000 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • کد شی 30124
  • مربع متر 10500 m²
  • فاصله تا دریا 15 m
فروش
640 000 € 89 €/m²
  • کد شی 63552
  • مربع متر 7142 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
694 000 € 84 €/m²
  • کد شی 4766
  • مربع متر 8200 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
800 000 € 54 €/m²
  • کد شی 56706
  • مربع متر 14549 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m

اشتراک خبرنامه