درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 7142 m² در کرت
یونان
کرت
استان هراکلیون
گوو
640 000 €
89 €/m²
کد شی
63552
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
7142 m²
منطقه
کرت
Location
(گوو) | استان هراکلیون (کرت)
Details
فاصله از دریا:
3700 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
2 km
فاصله از فرودگاه:
12 km
توضیحات
برای فروش زمین 7142 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. جواز ساختمانسازی وجود دارد.
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
855 000 €
853 000 €
1398 €/m²
زمین 610 m² کرت
کرت
کد شی
36983
مربع متر
610 m²
فاصله تا دریا
150 m
فروش
800 000 €
533 €/m²
زمین 1500 m² کرت
کرت
کد شی
38749
مربع متر
1500 m²
فاصله تا دریا
300 m
فروش
600 000 €
500 000 €
71 €/m²
زمین 7000 m² کرت
کرت
کد شی
37410
مربع متر
7000 m²
فاصله تا دریا
3300 m
فروش
710 000 €
299 €/m²
زمین 2367 m² کرت
کرت
کد شی
44207
مربع متر
2367 m²
فاصله تا دریا
97 m
فروش
695 000 €
197 €/m²
زمین 3518 m² کرت
کرت
کد شی
57192
مربع متر
3518 m²
فاصله تا دریا
1 m
فروش
600 000 €
33 €/m²
زمین 18000 m² کرت
کرت
کد شی
35632
مربع متر
18000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
700 000 €
78 €/m²
زمین 8926 m² کرت
کرت
کد شی
40404
مربع متر
8926 m²
فاصله تا دریا
470 m
فروش
765 000 €
170 €/m²
زمین 4500 m² کرت
کرت
کد شی
37496
مربع متر
4500 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
587 000 €
5 €/m²
زمین 106846 m² کرت
کرت
کد شی
25605
مربع متر
106846 m²
فاصله تا دریا
7500 m
فروش
650 000 €
50 €/m²
زمین 13000 m² کرت
کرت
کد شی
40469
مربع متر
13000 m²
فاصله تا دریا
1000 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the