130 000 €
191 €/m²
Property 13901 photo 1
Property 13901 photo 2
Property 13901 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 6
  • فاصله از دریا: 1600 m
  • فاصله از فرودگاه: 7 km

توضیحات

برای فروش زمین 678 متر مربع در حومه تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 406 متر مربع

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
120 000 € 126 €/m²
  • کد شی 20100
  • مربع متر 949 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
فروش
130 000 € 192 €/m²
  • کد شی 22250
  • مربع متر 677 m²
  • فاصله تا دریا 1006 m
فروش
140 000 € 272 €/m²
  • کد شی 23746
  • مربع متر 514 m²
  • فاصله تا دریا 9800 m
فروش
150 000 € 298 €/m²
  • کد شی 23748
  • مربع متر 502 m²
  • فاصله تا دریا 9800 m
فروش
160 000 € 20 €/m²
  • کد شی 26402
  • مربع متر 8000 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
160 000 € 450 €/m²
  • کد شی 26856
  • مربع متر 355 m²
  • فاصله تا دریا 19000 m
فروش
130 000 € 260 €/m²
  • کد شی 28997
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m
فروش
140 000 € 280 €/m²
  • کد شی 29012
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
فروش
180 000 € 27 €/m²
  • کد شی 29528
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 16000 m
فروش
130 000 € 323 €/m²
  • کد شی 29907
  • مربع متر 402 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m

اشتراک خبرنامه