130 000 €
192 €/m²
Property 22250 photo 1
Property 22250 photo 2
Property 22250 photo 3
Property 22250 photo 4
Property 22250 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 1006 m
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

توضیحات

برای فروش زمین 677 متر مربع در حومه تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 420 متر مربع

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
110 000 € 342 €/m²
  • کد شی 57962
  • مربع متر 321 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
160 000 € 36 €/m²
  • کد شی 58077
  • مربع متر 4400 m²
  • فاصله تا دریا 14000 m
فروش
175 000 € 300 €/m²
  • کد شی 59370
  • مربع متر 583 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
189 000 € 18 €/m²
  • کد شی 59959
  • مربع متر 10251 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
150 000 € 51 €/m²
  • کد شی 61027
  • مربع متر 2900 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
Recommended فروش
150 000 € 31 €/m²
  • کد شی 61825
  • مربع متر 4800 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
115 000 € 28 €/m²
  • کد شی 62126
  • مربع متر 4100 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
134 000 € 28 €/m²
  • کد شی 62127
  • مربع متر 4770 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
180 000 € 105 €/m²
  • کد شی 62131
  • مربع متر 1700 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه