فروش - زمین 500 m² در حومه تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه واسیلیکا
105 000 € 75 000 €
150 €/m²
Property 32007 photo 1
Property 32007 photo 2
Property 32007 photo 3
Property 32007 photo 4
Property 32007 photo 5
Property 32007 photo 6

Details

  • Floor area ratio: 0,5
  • فاصله از دریا: 16 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

توضیحات

برای فروش زمین 500 متر مربع در حومه تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 250 متر مربع

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
140 000 € 272 €/m²
  • کد شی 23746
  • مربع متر 514 m²
  • فاصله تا دریا 9800 m
فروش
150 000 € 298 €/m²
  • کد شی 23748
  • مربع متر 502 m²
  • فاصله تا دریا 9800 m
فروش
100 000 € 85 000 € 13 €/m²
  • کد شی 28972
  • مربع متر 6441 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
130 000 € 260 €/m²
  • کد شی 28997
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m
فروش
140 000 € 280 €/m²
  • کد شی 29012
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
فروش
130 000 € 323 €/m²
  • کد شی 29907
  • مربع متر 402 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
120 000 € 11 €/m²
  • کد شی 31416
  • مربع متر 10600 m²
  • فاصله تا دریا 4400 m
فروش
105 000 € 75 000 € 150 €/m²
  • کد شی 32007
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 16 m
فروش
130 000 € 23 €/m²
  • کد شی 33414
  • مربع متر 5600 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
100 000 € 12 €/m²
  • کد شی 34662
  • مربع متر 7900 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m

اشتراک خبرنامه