550 000 € 370 000 €
1713 €/m²
Property 14806 photo 1
Property 14806 photo 2
Property 14806 photo 3
Property 14806 photo 4
Property 14806 photo 5
Property 14806 photo 6
Property 14806 photo 7
Property 14806 photo 8
Property 14806 photo 9
Property 14806 photo 10
Property 14806 photo 11
Property 14806 photo 12
Property 14806 photo 13
Property 14806 photo 14
Property 14806 photo 15
Property 14806 photo 16
Property 14806 photo 17
Property 14806 photo 18

Details

  • سال ساخت: 2013
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 216 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 5 اتاق خواب, 2 اتاق نشیمن, 2 آشپزخانه, 3 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
630 000 € 3264 €/m²
  • کد شی 60597
  • مربع متر 193 m²
  • Rooms 6
فروش
680 000 € 7157 €/m²
  • کد شی 62328
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
685 000 € 13173 €/m²
  • کد شی 64129
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
650 000 € 5652 €/m²
  • کد شی 64139
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
735 000 € 6621 €/m²
  • کد شی 64242
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 4
فروش
715 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 64856
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
670 000 € 6320 €/m²
  • کد شی 64887
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
780 000 € 6782 €/m²
  • کد شی 64890
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
705 000 € 5507 €/m²
  • کد شی 65052
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه