فروش - اپارتمان 90 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب گلیفادا
665 000 €
7389 €/m²
Property 53094 photo 1
Property 53094 photo 2
Property 53094 photo 3
Property 53094 photo 4
Property 53094 photo 5
Property 53094 photo 6
Property 53094 photo 7
Property 53094 photo 8
Property 53094 photo 9
Property 53094 photo 10

Details

  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2022
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین سایبان, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
700 000 € 4320 €/m²
  • کد شی 38732
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3508 €/m²
  • کد شی 41764
  • مربع متر 171 m²
  • Rooms 5
فروش
550 000 € 6111 €/m²
  • کد شی 41930
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
960 000 € 7007 €/m²
  • کد شی 50743
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 50894
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
597 000 € 2926 €/m²
  • کد شی 50958
  • مربع متر 204 m²
  • فاصله تا دریا 14000 m
فروش
550 000 € 4365 €/m²
  • کد شی 52069
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 3
فروش
800 000 € 1975 €/m²
  • کد شی 52316
  • مربع متر 405 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
950 000 € 5757 €/m²
  • کد شی 52988
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه