470 000 € 420 000 €
6000 €/m²
Property 60453 photo 1
Property 60453 photo 2
Property 60453 photo 3
Property 60453 photo 4
Property 60453 photo 5
Property 60453 photo 6
Property 60453 photo 7
Property 60453 photo 8
Property 60453 photo 9
Property 60453 photo 10
Property 60453 photo 11
Property 60453 photo 12
Property 60453 photo 13

Details

  • سال ساخت: 1978
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 70 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
378 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 56725
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 4950 €/m²
  • کد شی 56726
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
385 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 56727
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 5128 €/m²
  • کد شی 56728
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 5154 €/m²
  • کد شی 56729
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 5063 €/m²
  • کد شی 56730
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
675 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 56769
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
535 000 € 2454 €/m²
  • کد شی 57495
  • مربع متر 218 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 3291 €/m²
  • کد شی 57670
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه