فروش - ویلا 129 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
بنا به درخواست
Property 16304 photo 1
Property 16304 photo 2
Property 16304 photo 3
Property 16304 photo 4
Property 16304 photo 5
  • کد شی 16304
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 129 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • فاصله از دریا: 5700 m
  • فاصله از فرودگاه: 9 km

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 129 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
586 670 € 4583 €/m²
  • کد شی 9303
  • مربع متر 128 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
475 762 € 2703 €/m²
  • کد شی 9326
  • مربع متر 176 m²
  • Rooms 4
فروش
446 250 € 2373 €/m²
  • کد شی 9344
  • مربع متر 188 m²
  • Rooms 5
فروش
428 400 € 2462 €/m²
  • کد شی 9346
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 6
فروش
727 685 € 2876 €/m²
  • کد شی 9351
  • مربع متر 253 m²
  • Rooms 5
فروش
555 920 € 3887 €/m²
  • کد شی 9361
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 4
فروش
724 472 € 684 800 € 3057 €/m²
  • کد شی 9363
  • مربع متر 224 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
2 950 000 € 7040 €/m²
  • کد شی 9625
  • مربع متر 419 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
350 000 € 1555 €/m²
  • کد شی 10081
  • مربع متر 225 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
1 200 000 € 3157 €/m²
  • کد شی 10392
  • مربع متر 380 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه