فروش - ویلا 365 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
2 680 000 €
7342 €/m²
Property 17810 photo 1
Property 17810 photo 2
Property 17810 photo 3
Property 17810 photo 4
Property 17810 photo 5
Property 17810 photo 6
Property 17810 photo 7
  • کد شی 17810
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 365 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 365 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
2 950 000 € 7040 €/m²
  • کد شی 9625
  • مربع متر 419 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
3 450 000 € 4323 €/m²
  • کد شی 19434
  • مربع متر 798 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 990 000 € 3480 €/m²
  • کد شی 19436
  • مربع متر 859 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 450 000 € 4186 €/m²
  • کد شی 19439
  • مربع متر 824 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 900 000 € 9666 €/m²
  • کد شی 22150
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
Recommended فروش
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • کد شی 26924
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 5 m
فروش
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 29336
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
2 600 000 € 7647 €/m²
  • کد شی 39325
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 6
فروش
2 600 000 € 6046 €/m²
  • کد شی 43129
  • مربع متر 430 m²
  • Rooms 5
فروش
2 650 000 € 10600 €/m²
  • کد شی 44806
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه