فروش - ویلا 798 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
3 450 000 €
4323 €/m²
Property 19434 photo 1
Property 19434 photo 2
Property 19434 photo 3
Property 19434 photo 4
Property 19434 photo 5
Property 19434 photo 6
Property 19434 photo 7
Property 19434 photo 8
Property 19434 photo 9
Property 19434 photo 10
Property 19434 photo 11
Property 19434 photo 12
Property 19434 photo 13
Property 19434 photo 14
Property 19434 photo 15
  • کد شی 19434
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 798 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)

Details

  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 14 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 798 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
2 950 000 € 7040 €/m²
  • کد شی 9625
  • مربع متر 419 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
3 450 000 € 4323 €/m²
  • کد شی 19434
  • مربع متر 798 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 990 000 € 3480 €/m²
  • کد شی 19436
  • مربع متر 859 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 450 000 € 4186 €/m²
  • کد شی 19439
  • مربع متر 824 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 900 000 € 9666 €/m²
  • کد شی 22150
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
Recommended فروش
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • کد شی 26924
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 5 m
فروش
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 29336
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
2 800 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 45713
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه