فروش - ویلا 360 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس آرگاکا
3 000 000 € 2 500 000 €
6944 €/m²
Property 49148 photo 1
Property 49148 photo 2
Property 49148 photo 3
Property 49148 photo 4
Property 49148 photo 5
Property 49148 photo 6
Property 49148 photo 7
Property 49148 photo 8
Property 49148 photo 9
Property 49148 photo 10
Property 49148 photo 11
  • کد شی 49148
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 360 m²
  • مساحت زمین 2323 m²
  • منطقه پافوس
  • Location قبرس () | آرگاکا (پافوس)
  • تعداد اتاق ها 5

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 290 m
  • فاصله از فرودگاه: 58 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 360 متر مربع در پافوس. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, دوش. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, 3 دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی.

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
2 990 000 € 3480 €/m²
  • کد شی 19436
  • مربع متر 859 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 450 000 € 4186 €/m²
  • کد شی 19439
  • مربع متر 824 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 900 000 € 9666 €/m²
  • کد شی 22150
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
Recommended فروش
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • کد شی 26924
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 5 m
فروش
2 500 000 € 5555 €/m²
  • کد شی 29147
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 29336
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
2 500 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 37614
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
2 600 000 € 7647 €/m²
  • کد شی 39325
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 6
فروش
2 600 000 € 6046 €/m²
  • کد شی 43129
  • مربع متر 430 m²
  • Rooms 5
فروش
2 650 000 € 10600 €/m²
  • کد شی 44806
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه