فروخته
بنا به درخواست
Property 22608 photo 1
Property 22608 photo 2
Property 22608 photo 3
Property 22608 photo 4
Property 22608 photo 5
Property 22608 photo 6
Property 22608 photo 7
Property 22608 photo 8
Property 22608 photo 9
Property 22608 photo 10
Property 22608 photo 11
Property 22608 photo 12
Property 22608 photo 13
Property 22608 photo 14
Property 22608 photo 15

Details

  • سال نوسازی: 2017
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 5500 m
  • فاصله از فرودگاه: 36 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 104 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
273 000 € 2149 €/m²
  • کد شی 12810
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 6
فروش
315 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 15142
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
440 000 € 3666 €/m²
  • کد شی 20372
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 3375 €/m²
  • کد شی 20421
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 21909
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
170 000 € 1888 €/m²
  • کد شی 22548
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 3888 €/m²
  • کد شی 22550
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
180 000 € 3272 €/m²
  • کد شی 22594
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه