فروش - ویلا 525 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 500 000 €
4762 €/m²
Property 23520 photo 1
Property 23520 photo 2
Property 23520 photo 3
Property 23520 photo 4
Property 23520 photo 5
Property 23520 photo 6
Property 23520 photo 7
Property 23520 photo 8
Property 23520 photo 9
Property 23520 photo 10
Property 23520 photo 11
Property 23520 photo 12
Property 23520 photo 13
Property 23520 photo 14
Property 23520 photo 15
  • کد شی 23520
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 525 m²
  • مساحت زمین 878 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 940 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 525 متر مربع در لیماسول. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, گاراژ.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • کد شی 31459
  • مربع متر 575 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
2 300 000 € 4600 €/m²
  • کد شی 22893
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
2 900 000 € 9666 €/m²
  • کد شی 22150
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
3 000 000 € 4838 €/m²
  • کد شی 23758
  • مربع متر 620 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
2 270 000 € 6005 €/m²
  • کد شی 45647
  • مربع متر 378 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m

اشتراک خبرنامه