فروش - ویلا 575 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
3 100 000 € 3 000 000 €
5217 €/m²
Property 31459 photo 1
Property 31459 photo 2
Property 31459 photo 3
Property 31459 photo 4
Property 31459 photo 5
Property 31459 photo 6
Property 31459 photo 7
Property 31459 photo 8
Property 31459 photo 9
Property 31459 photo 10
Property 31459 photo 11
Property 31459 photo 12
Property 31459 photo 13
Property 31459 photo 14
Property 31459 photo 15
  • کد شی 31459
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 575 m²
  • مساحت زمین 1177 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 575 متر مربع در لیماسول. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, گاراژ.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 500 000 € 7575 €/m²
  • کد شی 44539
  • مربع متر 330 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
3 295 000 € 8833 €/m²
  • کد شی 49254
  • مربع متر 373 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
2 800 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 45713
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 000 000 € 4838 €/m²
  • کد شی 23758
  • مربع متر 620 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
3 200 000 € 5387 €/m²
  • کد شی 24873
  • مربع متر 594 m²
  • فاصله تا دریا 250 m

اشتراک خبرنامه