فروش - زمین 3317 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 100 000 €
633 €/m²
Property 23812 photo 1
  • کد شی 23812
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 3317 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش زمین 3317 متر مربع در لیماسول.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
3 000 000 € 187 €/m²
  • کد شی 16951
  • مربع متر 16000 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
2 950 000 € 2 650 000 € 232 €/m²
  • کد شی 37032
  • مربع متر 11387 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
2 100 000 € 396 €/m²
  • کد شی 37035
  • مربع متر 5300 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
2 300 000 € 919 €/m²
  • کد شی 38197
  • مربع متر 2501 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
1 700 000 € 108 €/m²
  • کد شی 40677
  • مربع متر 15600 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 750 000 € 344 €/m²
  • کد شی 40838
  • مربع متر 5087 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
2 200 000 € 233 €/m²
  • کد شی 41991
  • مربع متر 9421 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
2 300 000 € 1812 €/m²
  • کد شی 42473
  • مربع متر 1269 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 700 000 € 36 €/m²
  • کد شی 42866
  • مربع متر 46824 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه