فروش - زمین 636 m² در نیکوزیا

یونان قبرس نیکوزیا
164 650 €
258 €/m²
Property 25718 photo 1
Property 25718 photo 2
  • کد شی 25718
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 636 m²
  • منطقه نیکوزیا
  • Location نیکوزیا (قبرس)

Details

  • فاصله از فرودگاه: 38 km

توضیحات

برای فروش زمین 636 متر مربع در نیکوزیا.

نیکوزیا

Location

حقایق مشابه

فروش
167 800 € 259 €/m²
  • کد شی 25716
  • مربع متر 647 m²
فروش
164 650 € 258 €/m²
  • کد شی 25718
  • مربع متر 636 m²
فروش
164 500 € 313 €/m²
  • کد شی 49151
  • مربع متر 524 m²
  • فاصله تا دریا 45000 m
فروش
225 000 € 101 €/m²
  • کد شی 51667
  • مربع متر 2221 m²
فروش
145 000 € 35 €/m²
  • کد شی 51689
  • مربع متر 4140 m²
فروش
205 000 € 27 €/m²
  • کد شی 52119
  • مربع متر 7358 m²
فروش
205 000 € 27 €/m²
  • کد شی 52120
  • مربع متر 7358 m²
فروش
165 000 € 22 €/m²
  • کد شی 52761
  • مربع متر 7358 m²
فروش
160 000 € 34 €/m²
  • کد شی 53163
  • مربع متر 4701 m²
فروش
195 000 € 66 €/m²
  • کد شی 53164
  • مربع متر 2927 m²

اشتراک خبرنامه