فروش - ویلا 300 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس پگیا
3 999 000 € 2 850 000 €
9500 €/m²
Property 26924 photo 1
Property 26924 photo 2
Property 26924 photo 3
Property 26924 photo 4
Property 26924 photo 5
Property 26924 photo 6
Property 26924 photo 7
Property 26924 photo 8
Property 26924 photo 9
  • کد شی 26924
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 300 m²
  • مساحت زمین 3368 m²
  • منطقه پافوس
  • Location قبرس () | پگیا (پافوس)

Details

  • فاصله از دریا: 5 m
  • فاصله از فرودگاه: 27 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 300 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی.

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
3 450 000 € 4323 €/m²
  • کد شی 19434
  • مربع متر 798 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 450 000 € 4186 €/m²
  • کد شی 19439
  • مربع متر 824 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
Recommended فروش
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • کد شی 26924
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 5 m
فروش
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 29336
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
5 600 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 45707
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 295 000 € 8833 €/m²
  • کد شی 49254
  • مربع متر 373 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
4 000 000 € 8000 €/m²
  • کد شی 52521
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه