فروش - زمین 389 m² در نیکوزیا

یونان قبرس نیکوزیا
265 000 €
681 €/m²
Property 27189 photo 1
Property 27189 photo 2
Property 27189 photo 3
  • کد شی 27189
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 389 m²
  • منطقه نیکوزیا
  • Location نیکوزیا (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 8 km

توضیحات

برای فروش زمین 389 متر مربع در نیکوزیا.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 470 متر مربع

نیکوزیا

Location

حقایق مشابه

فروش
267 550 € 213 €/m²
  • کد شی 25715
  • مربع متر 1255 m²
فروش
265 000 € 681 €/m²
  • کد شی 27189
  • مربع متر 389 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
342 000 € 68 €/m²
  • کد شی 46320
  • مربع متر 5017 m²
فروش
324 000 € 10 €/m²
  • کد شی 46357
  • مربع متر 31773 m²
فروش
250 000 € 26 €/m²
  • کد شی 46483
  • مربع متر 9309 m²
فروش
380 000 € 48 €/m²
  • کد شی 51666
  • مربع متر 7916 m²
فروش
225 000 € 101 €/m²
  • کد شی 51667
  • مربع متر 2221 m²
فروش
350 000 € 107 €/m²
  • کد شی 56123
  • مربع متر 3243 m²
فروش
215 000 € 15 €/m²
  • کد شی 57545
  • مربع متر 13713 m²
فروش
355 000 € 19 €/m²
  • کد شی 58617
  • مربع متر 18517 m²

اشتراک خبرنامه