فروش - زمین 500 m² در حومه تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه میکرا
130 000 €
260 €/m²
Property 28997 photo 1
Property 28997 photo 2
Property 28997 photo 3
Property 28997 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 4
  • فاصله از دریا: 9500 m
  • فاصله از فرودگاه: 6 km

توضیحات

برای فروش زمین 500 متر مربع در حومه تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 200 متر مربع

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
150 000 € 298 €/m²
  • کد شی 23748
  • مربع متر 502 m²
  • فاصله تا دریا 9800 m
فروش
160 000 € 20 €/m²
  • کد شی 26402
  • مربع متر 8000 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
160 000 € 450 €/m²
  • کد شی 26856
  • مربع متر 355 m²
  • فاصله تا دریا 19000 m
فروش
130 000 € 260 €/m²
  • کد شی 28997
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m
فروش
140 000 € 280 €/m²
  • کد شی 29012
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
فروش
180 000 € 27 €/m²
  • کد شی 29528
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 16000 m
فروش
130 000 € 323 €/m²
  • کد شی 29907
  • مربع متر 402 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
160 000 € 14 €/m²
  • کد شی 31409
  • مربع متر 11000 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
120 000 € 11 €/m²
  • کد شی 31416
  • مربع متر 10600 m²
  • فاصله تا دریا 4400 m
فروش
105 000 € 75 000 € 150 €/m²
  • کد شی 32007
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 16 m

اشتراک خبرنامه