فروش - ویلا 450 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
2 500 000 €
5556 €/m²
Property 29147 photo 1
Property 29147 photo 2
Property 29147 photo 3
Property 29147 photo 4
Property 29147 photo 5
Property 29147 photo 6
Property 29147 photo 7
Property 29147 photo 8
Property 29147 photo 9
Property 29147 photo 10
Property 29147 photo 11
Property 29147 photo 12
Property 29147 photo 13
Property 29147 photo 14
Property 29147 photo 15
  • کد شی 29147
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 450 m²
  • مساحت زمین 6000 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 5 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 450 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ.

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
2 500 000 € 5952 €/m²
  • کد شی 23740
  • مربع متر 420 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • کد شی 31459
  • مربع متر 575 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
3 200 000 € 5387 €/m²
  • کد شی 24873
  • مربع متر 594 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
2 500 000 € 7575 €/m²
  • کد شی 44539
  • مربع متر 330 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
2 900 000 € 4414 €/m²
  • کد شی 31220
  • مربع متر 657 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
3 300 000 € 2 950 000 € 4916 €/m²
  • کد شی 25790
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 20 m

اشتراک خبرنامه