3 200 000 €
16000 €/m²
Property 29231 photo 1
Property 29231 photo 2
Property 29231 photo 3
Property 29231 photo 4
Property 29231 photo 5
Property 29231 photo 6
Property 29231 photo 7
Property 29231 photo 8
Property 29231 photo 9
Property 29231 photo 10
Property 29231 photo 11
Property 29231 photo 12
Property 29231 photo 13

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1997
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 3
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 19 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 200 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه . طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه