3 442 000 €
13992 €/m²
Property 64588 photo 1
Property 64588 photo 2
Property 64588 photo 3
Property 64588 photo 4
Property 64588 photo 5
Property 64588 photo 6
Property 64588 photo 7
Property 64588 photo 8
Property 64588 photo 9

Details

  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 28 km

خدمات

  • استخر
  • Storage room
  • دو جداره
  • Luxury home
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 246 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه نیمه زیر زمین شامل 2 اتاق خواب, 2 دوش. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 دوش, توالت. دوبلکس دارای طرح جلو {همچنین کولر, استخر, باغ, چمن, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه