فروخته
بنا به درخواست
Property 30062 photo 1
Property 30062 photo 2
Property 30062 photo 3
Property 30062 photo 4
Property 30062 photo 5
Property 30062 photo 6
Property 30062 photo 7
Property 30062 photo 8
Property 30062 photo 9
Property 30062 photo 10
Property 30062 photo 11
Property 30062 photo 12

Details

  • سال ساخت: 1965
  • سال نوسازی: 2017
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 48 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه نیمه زیر زمین طبقه و شامل طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
500 000 € 4237 €/m²
  • کد شی 64296
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 5
فروش
1 105 000 € 12556 €/m²
  • کد شی 64413
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
1 750 000 € 15086 €/m²
  • کد شی 64414
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 3
فروش
2 412 000 € 18000 €/m²
  • کد شی 64432
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 3
فروش
1 120 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 64496
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
250 000 € 4629 €/m²
  • کد شی 64504
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
1 533 000 € 11976 €/m²
  • کد شی 64589
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 2276 €/m²
  • کد شی 64603
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 4
فروش
610 000 € 5596 €/m²
  • کد شی 64675
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه