فروخته
بنا به درخواست
Property 30560 photo 1
Property 30560 photo 2
Property 30560 photo 3
Property 30560 photo 4
Property 30560 photo 5
Property 30560 photo 6
Property 30560 photo 7
Property 30560 photo 8
Property 30560 photo 9
Property 30560 photo 10
Property 30560 photo 11
Property 30560 photo 12
Property 30560 photo 13
Property 30560 photo 14
Property 30560 photo 15
Property 30560 photo 16
Property 30560 photo 17
Property 30560 photo 18

Details

  • آوریل: 10,00%
  • سال ساخت: 1970
  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 11000 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 48 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
245 000 € 4016 €/m²
  • کد شی 65117
  • مربع متر 61 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 4014 €/m²
  • کد شی 65118
  • مربع متر 71 m²
  • Rooms 3
فروش
426 000 € 3276 €/m²
  • کد شی 65119
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 6666 €/m²
  • کد شی 65133
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3411 €/m²
  • کد شی 65145
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
160 000 € 2461 €/m²
  • کد شی 65166
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
فروش
630 000 € 5478 €/m²
  • کد شی 65195
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
1 200 000 € 9022 €/m²
  • کد شی 65204
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 65210
  • مربع متر 26 m²
  • Rooms 2
فروش
263 000 € 5977 €/m²
  • کد شی 65216
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه