فروش - ویلا 267 m² در آیه ناپا

یونان قبرس فاماگوستا
2 500 000 €
9363 €/m²
Property 46076 photo 1
Property 46076 photo 2
Property 46076 photo 3
Property 46076 photo 4
Property 46076 photo 5
Property 46076 photo 6
Property 46076 photo 7
Property 46076 photo 8
Property 46076 photo 9
Property 46076 photo 10
Property 46076 photo 11
Property 46076 photo 12
  • کد شی 46076
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 267 m²
  • مساحت زمین 743 m²
  • منطقه آییا ناپا
  • Location فاماگوستا (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 5

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 5
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • فاصله از دریا: 5 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 267 متر مربع در آیه ناپا. طبقه نیمه زیر زمین شامل حمام, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام, دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باربیکیو سیستم علام خطر, انبار.

آییا ناپا

Location

حقایق مشابه

فروش
3 100 000 € 4696 €/m²
  • کد شی 41275
  • مربع متر 660 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
2 929 780 € 4717 €/m²
  • کد شی 34221
  • مربع متر 621 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
3 100 000 € 4905 €/m²
  • کد شی 41274
  • مربع متر 632 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
2 930 000 € 5232 €/m²
  • کد شی 41276
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
2 500 000 € 5555 €/m²
  • کد شی 29147
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه