فروش - زمین 15000 m² در تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه پله
1 800 000 €
120 €/m²
Property 31702 photo 1
Property 31702 photo 2
Property 31702 photo 3
Property 31702 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,1
  • فاصله از دریا: 1300 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 4 km
  • فاصله از فرودگاه: 4 km

توضیحات

برای فروش زمین 15000 متر مربع در تسالونیکی.در حال ادغام در طرح شهری است.. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 1500 متر مربع

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
2 500 000 €
  • کد شی 2589
  • مربع متر 0 m²
فروش
1 700 000 € 1 600 000 € 421 €/m²
  • کد شی 14002
  • مربع متر 3800 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
1 800 000 € 950 000 € 55 €/m²
  • کد شی 24467
  • مربع متر 17112 m²
  • فاصله تا دریا 2670 m
فروش
1 600 000 € 290 €/m²
  • کد شی 29754
  • مربع متر 5500 m²
  • فاصله تا دریا 12 m
فروش
1 800 000 € 120 €/m²
  • کد شی 31702
  • مربع متر 15000 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
1 500 000 € 202 €/m²
  • کد شی 35986
  • مربع متر 7414 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
2 200 000 € 443 €/m²
  • کد شی 37918
  • مربع متر 4960 m²
  • فاصله تا دریا 4900 m
فروش
2 100 000 € 6441 €/m²
  • کد شی 46084
  • مربع متر 326 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
2 500 000 € 634 €/m²
  • کد شی 46275
  • مربع متر 3940 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
1 500 000 € 375 €/m²
  • کد شی 65152
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه