فروخته
بنا به درخواست
Property 31729 photo 1
Property 31729 photo 2
Property 31729 photo 3
Property 31729 photo 4
Property 31729 photo 5
Property 31729 photo 6
Property 31729 photo 7
Property 31729 photo 8
Property 31729 photo 9

Details

  • سال ساخت: 1969
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 11000 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 47 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 6692 €/m²
  • کد شی 58091
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 3231 €/m²
  • کد شی 58121
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
180 000 € 3272 €/m²
  • کد شی 58219
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 58241
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 6296 €/m²
  • کد شی 58341
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 8387 €/m²
  • کد شی 58357
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
1 295 000 € 9452 €/m²
  • کد شی 58377
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه