فروخته
بنا به درخواست
Property 32143 photo 1
Property 32143 photo 2
Property 32143 photo 3
Property 32143 photo 4
Property 32143 photo 5
Property 32143 photo 6
Property 32143 photo 7
Property 32143 photo 8
Property 32143 photo 9

Details

  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 75 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
270 000 € 2967 €/m²
  • کد شی 59955
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 4
فروش
147 000 € 3266 €/m²
  • کد شی 60030
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
315 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 60035
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 3981 €/m²
  • کد شی 60109
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 4
فروش
140 000 € 2295 €/m²
  • کد شی 60135
  • مربع متر 61 m²
  • Rooms 2
فروش
180 000 € 2337 €/m²
  • کد شی 60136
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 60141
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 60142
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 5306 €/m²
  • کد شی 60145
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 60148
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه