درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
فروخته
فروش - زمین 12200 m² در تسالونیکی
یونان
تسالونیکی
تسالونیکی - شهرداری
بنا به درخواست
کد شی
3253
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
12200 m²
منطقه
تسالونیکی
Location
تسالونیکی - شهرداری (تسالونیکی)
Details
فاصله از دریا:
10 m
فاصله از فرودگاه:
25 km
توضیحات
برای فروش زمین 12200 متر مربع در تسالونیکی.
تسالونیکی
Location
حقایق مشابه
فروش
1 700 000 €
1 600 000 €
421 €/m²
زمین
تسالونیکی
کد شی
14002
مربع متر
3800 m²
فاصله تا دریا
3700 m
فروش
بنا به درخواست
زمین
تسالونیکی
کد شی
14400
مربع متر
5274 m²
فاصله تا دریا
17000 m
فروش
270 000 €
225 €/m²
زمین
تسالونیکی
کد شی
16409
مربع متر
1200 m²
فاصله تا دریا
11000 m
فروش
200 000 €
50 €/m²
زمین
تسالونیکی
کد شی
20433
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
18000 m
فروش
855 000 €
282 €/m²
زمین
تسالونیکی
کد شی
20474
مربع متر
3025 m²
فاصله تا دریا
9000 m
فروش
250 000 €
235 000 €
47 €/m²
زمین
تسالونیکی
کد شی
20891
مربع متر
5000 m²
فاصله تا دریا
20000 m
فروش
640 000 €
320 €/m²
زمین
تسالونیکی
کد شی
21016
مربع متر
2000 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
5 000 000 €
720 €/m²
زمین
تسالونیکی
کد شی
21029
مربع متر
6938 m²
فاصله تا دریا
2700 m
فروش
10 200 000 €
646 €/m²
زمین
تسالونیکی
کد شی
21936
مربع متر
15786 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
250 000 €
773 €/m²
زمین
تسالونیکی
کد شی
22247
مربع متر
323 m²
فاصله تا دریا
4000 m
Eleni Vanidou
+30 2310 591 431
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the